Home > Hauptnavigation > O FIRMĚ > Média
Murexin AG

Murexin.cz: Nová marketingová manažerka Milada Mašková


Brno 12. ledna 2015 --- Novou marketingovou manažerkou společnosti Murexin se od 1. ledna 2015 stala paní Milada Mašková. Cílem bude vybudovat novou marketingovou strategii.  Společnost Murexin bude v tomto roce věnovat pozornost především posílení značky v regionu jihozápadních Čech.

Murexin rokem 2015 odstartoval proměnu, která bude vyžadovat propracovanou strategii s využitím online marketingu!” říká Ing. Martin Polák, jednatel společnosti Murexin CZ.

Milada Mašková (36) využívá své více než desetileté zkušenosti z oblasti prodeje i online marketingu prostředí reklamních agentur. V minulosti působila například jako regionální ředitelka ve společnosti Effectix.com, obchodní manažerka Inform.cz.

O společnosti Murexin

Murexin CZ je dceřinou společností Murexin AG ve Wiener Neustadt v Rakousku. Na českém trhu působí od roku 1996. Murexin je partnerem v oblasti podlah, obkladů, stavební chemie, nátěrů a zateplení budov. V každé této oblasti nabízí Murexin perfektně sladěné výrobky pro profesionály a kutily. K paletě služeb patří krátké dodací lhůty, flexibilní velikosti obalů, školení pro zákazníky, posouzení kvality podkladů včetně stavebně technických zkoušek. Murexin je spolehlivým partnerem také pro oblast průmyslu. Na www.murexin.cz jsou k dispozici informace z oboru, jako například systémová řešení, která jsou založena na standardních postupech a vychází z dlouholetých zkušeností našich pracovníků. Murexin je perfektní partner všude tam, kde je požadována vysoká kvalita, rozsáhlý sortiment a kompetentní služby.


Naše motto: MUREXIN. Drží!