Home > Hauptnavigation > KONTAKT > Obchodní tým
Murexin AG

Obchodní tým

 

 

    Oslovte náš Obchodní tým>>, pokud potřebujete cenovou nabídku, doporučit stavební firmu, poradenství přímo na stavbě, proškolit a získat certifikát. Setkáte se s týmem zkušených profesionálních poradců. Rozumí své práci a pomohou.
 
Poznejte nás:

Obchodně techničtí poradci

 Oblast Jméno  e-mail: tel.:  

1. Hlavní město Praha
2. Středočeský kraj

 
Kašpar Michal
Key Account Manager 
kaspar@murexin.cz 723 951 462
1. Hlavní město Praha
2. Středočeský kraj
3. Jihočeský kraj
4. Plzeňský kraj
Pavel Radda
radda@murexin.cz 725 864 561

4. Plzeňský kraj
5. Karlovarský kraj
6. Ústecký kraj
Fridrich Jan fridrich@murexin.cz 602 528 765
8. Královéhradecký kraj 
9. Pardubický kraj
Plocr Milan plocr@murexin.cz 724 268 419
10. Vysočina
11. Jihomoravský kraj
13. Zlínský kraj
Kohout Marek kohout@murexin.cz 602 563 453
10. Vysočina
11. Jihomoravský kraj
13. Zlínský kraj
Unger Radovan unger@murexin.cz 607 162 197
12. Olomoucký kraj
13. Zlínský kraj
14. Moravskoslezký kraj

Jež Lumír jez@murexin.cz 606 753 855

 

 

 Specialisté pro podlahy

10, 11, 12, 13, 14
Morava
Kleiner Vladimír   kleiner@murexin.cz 606 753 866


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Čechy

Oblastní vedoucí

Milata Martin  milata@murexin.cz 602 563 452