Skip to content
hintergrund bild

Referenzen

Administrativní budova společnosti EMOS

PODLAHY

Administrativní budova společnosti EMOS

V letošním roce 2020 byla dokončena na nepřehlédnutelná administrativní budova společnosti EMOS,  významného hráče na poli elektro s jehož výrobky se setkáváme každý den.

Společnost EMOS působí na trhu již 29 let a po celou dobu své činnosti snaží flexibilně přizpůsobovat trendům a tržním podmínkám. V minulých letech proběhla konsolidace provozního zázemí společnosti vybudováním moderního logistického centra. Moderní technologie a metody ve spojení s plochou 16 000 m2 a 12 500 paletovými místy umožňuje běžně dodávat zboží, jako jsou svítilny, světelné zdroje, vánoční osvětlení, kabely, meteostanice atd., zákazníkům v ČR o 24 hodin a v zahraničí, pole destinace do 48 respektive 72 hodin. Administrativní budova je poslední ze souboru staveb společnosti EMOS, plánovaně navazuje na logistický areál a koncentruje tak veškeré činnosti do jednoho centra.

Na otázku s jakým záměrem byla stavba realizována a jak dokončenou stavbu nyní hodnotí nám odpověděl Ing. Miroslav Fikr: „Přístavba administrativní budovy byla realizována z důvodu nedostačující kapacity původních administrativních prostor a taká zvýšení efektivity firemních procesů a komunikace napříč firmou v jednom místě. Administrativní prostory jsme se snažili vytvořit tak, aby odpovídaly trendům 21 století a zajistili zaměstnancům komfortní pracovní prostředí včetně veškerého moderního technického zázemí. Tomu odpovídala i volba použitých materiálů, kdy jsme dali na doporučení projekční kanceláře. Nyní, kdy využíváme budovu příliš krátkou dobu, je příliš brzy k objektivnímu hodnocení, nicméně již první zkušenosti naznačují, že jsme se rozhodli správně a věříme, že nám budova bude sloužit k naší spokojenosti a vytvoří také podmínky pro uchování udržitelného rozvoje skupiny EMOS“.

Murexin jako dodavatel stavební chemie pro podlahy je hrdý, že se mohl na této zajímavé stavbě podílet. Věříme, že také volba kvalitních podlahových materiálů a spolehlivé realizační firmy bude klíčem ke spokojenosti lidí, kteří v nové budově budou pracovat.

Linoleum Tarkett VENETO xf²™

Investor:

Projektant:

Generální dodavatel: Ptáček Pozemní stavitelství

Dodavatel podlah: Toom interier spol. s r.o.