Skip to content
Murexin Zentrale Wiener Neustadt

Volná místa

V současné době nenabízíme žádné pracovní místo.

Moje kariéra v Murexinu.

Pracujeme společně na vysoce kvalitních výrobcích a řešeních. To nás drží pospolu. MUREXIN. Drží!

Každý z nás stojí za vysokou kvalitou MUREXIN výrobků. Důvěra, efektivita, zodpovědnost, stabilita, zkušenost a soudržnost nejsou pouze primární hodnoty během vývoje a výroby, ale jsou to i ústřední témata v našem společném pracovním životě. Součástí toho je další vzdělávání a zejména týmový duch. Kreativní přístup a nové nápady se cení. Snažíme se sloučit práci a rodinný život. Pracovat spolu znamená dávat a brát. MUREXIN. Drží.

Stabilita

Stabilita

Vysoká kvalita a široké možnosti využití činí naše výrobky spolehlivě použitelné za všech okolností. Naše dobré jméno je tak založeno na nezpochybnitelných faktech. V neposlední řadě ručíme za kvalitu, čímž udržujeme výborné vztahy s dodavateli a zákazníky.

Zkušenosti

My v Murexinu jsme hrdí na naše dovednosti. Naše firma vyvíjí výrobky již po desetiletí a každý inovační proces se stává součástí našich zkušeností. Předtím, než jsou naše výrobky prodány zákazníkům, jsou důkladně prověřeny.

Efektivita

Díky sdruženému provozu udržujeme nízké režijní náklady a příznivé ceny. Reagujeme rychle a flexibilně na měnící se poptávku trhů. Naše výrobky vynikají vysokým výkonem při úsporném využití materiálů.

Soudržnost

Udržujeme důvěryhodné vztahy s našimi zákazníky od poradenství až po doručení. Nabízíme rozmanité služby, kvalitu, za kterou ručíme, transparentnost, otevřenost a serióznost – vše, co očekáváte od dobrého partnera.

Zodpovědnost

Pouze součinnost člověka a přírody zaručuje budoucnost světa a naší firmy. Z toho důvodu zavádíme bez prodlení standardy vyšší kvality a splňujeme všechny požadavky na ochranu životního prostředí. Pro naše výrobky používáme vždy komponenty odpovídající nárokům na ochranu životního prostředí a zaručujeme jejich nezávadnost při použití.

Důvěra

V naší společnosti je zaručená nejvyšší možná bezpečnost jednotlivých procesů, stejně jako zdravotní nezávadnost a dlouhodobá životnost našich výrobků, splňujících nároky na ochranu životního prostředí. Můžete důvěřovat pravosti našich certifikátů, stejně jako doporučením našich zaměstnanců, jejich zkušenostem a dovednostem.

#MojekarieravMurexinu

#Taspravnachemie

Nejde mi o rychlé výsledky. Jsem zaměřený na cíl a baví mě zkoumat. To znamená, že nejsem nafoukaný, ale odhodlaný. Efektivita je nadevším. Na začátku se zrodí nápad na nový výrobek. Takový nápad se k nám může dostat od zákazníka skrze produktového managera, může vzejít ze zkušeností v laboratoři nebo je reakcí na trendy trhu. Na čem záleží: Něco se musí dít a přinést výsledek, který drží. To je to, oč nám v Murexinu jde.

#Nepotrebujizadnounavigaci

Jsem neustále v pohybu, jezdím křížem krážem. Vím co kam patří, protože všechno má své místo. Zároveň musím být schopen pracovat přesně i na malém prostoru. To je bez debat. To jsem přesně já. A co zde mám rád? Co se dá, snažíme se zlepšit. Co je dobré, necháváme tak. To z nás dělá ty nejlepší!

#Drzimespolu

Je pro mě důležité dělat každodenní práci společně. To zvyšuje moji motivaci a výkon. Vycházím velmi dobře se svými kolegy. Pracovní atmosféra je příjemná, všichni zde máme dobré vztahy. Moji nadřízení znají a oceňují moje silné stránky. Toto ocenění mě samozřejmě těší, utvrzuje v mé práci a motivuje znovu a znovu. Konečný výsledek musí sedět a každý se na něj může spolehnout. Jsem zodpovědná za svoji práci, ale nejsem v tom sama. Pomáháme si a držíme spolu.

TĚŠÍME SE NA VÁŠ ŽIVOTOPIS.

Chcete se stát součástí týmu MUREXIN? Zašlete nám svůj životopis.

My v Murexinu dbáme na ochranu Vašich osobních údajů. Vámi poskytnuté osobní údaje budou použity výhradně pro účely výběrového řízení. Bližší informace naleznete ZDE.

MUREXIN spol. s r.o.

Brněnská 679

664 42 Modřice

murexin@murexin.cz 00420 548 426 711