Tato stránka používá cookies pro zajištění určitých fukncí. Používáním naší stránky souhlasíte s použitím cookies. Bližší informace naleznete v našem prohlášení o ochraně dat. Ochrana údajů.

MUREXIN
KONTAKT

Máte dotazy k výrobkům nebo k Vaší objednávce? K rychlému objasnění Vašich dotazů a přijetí objednávek kontaktujte naše zaměstnance. Kontakt s Vámi je pro nás důležitý! Proto jsme zde pro Vás připravili detailní seznam kontaktů vč. emailů a telefonních čísel nejen na naše obchodně-technické zástupce, ale  i na kolegyně na obchodním a účetním oddělení. Rádi Vám poradíme a poskytneme veškeré informace!

Zde můžete najít kontaktní informace rozdělené podle regionů. Jednoduše zvolte region a objeví se Vám správná kontaktní osoba.

Petr Formáček
Vedoucí skladu
Tel.: +420 724 173 969

formacek@murexin.cz

Petr Bobek
Skladník
Tel.: +420 548 426 718

Břetislav Lukša
Skladník
Tel.: +420 548 426 718

Mgr. Petr Ptáček
Jednatel společnosti
Tel.: +420 548 426 711

ptacek@murexin.cz

Snášelová Dana
Obchodní asistentka
Tel.: +420 548 426 728
Tel.: +420 724 055 515

snaselova@murexin.cz

Milata Martin
Obchodně-technický zástupce pro podlahářskou techniku
Tel.: +420 602 563 452

milata@murexin.cz

Kleiner Vladimír
Specialista pro podlahářskou techniku
Tel.: +420 606 753 866

kleiner@murexin.cz

Fridrich Jan
Obchodně-technický zástupce
Tel.: +420 602 528 765

fridrich@murexin.cz

Unger Radovan
Obchodně-technický zástupce
Tel.: +420 607 162 197

unger@murexin.cz

Ulman Roman
Obchodně-technický zástupce
Tel.: +420 722 957 753

ulman@murexin.cz

Plocr Milan
Obchodně-technický zástupce
Tel.: +420 724 268 419

plocr@murexin.cz

Unger Radim
Obchodně-technický zástupce
Tel.: +420 725 864 561

radim.unger@murexin.cz

Kohout Marek
Obchodně-technický zástupce
Tel.: +420 602 563 453

kohout@murexin.cz

Radek Michálek, Dis.
Aplikační technik
Tel.: +420 724 361 163

michalek@murexin.cz

Renáta Škůrková
Finanční ředitelka
Tel.: +420 606 306 429

skurkova@murexin.cz

Ing. Martin Býček
Produkt Manager
Tel.: +420 775 980 773
Tel.: +420 548 426 714

bycek@murexin.cz

Kateřina Božková
Účetní
Tel.: +420 548 426 715

bozkova@murexin.cz

Ing. Eliška Chludilová
Účetní
Tel.: +420 548 426 712

chludilova@murexin.cz

Jaroslava Poláčková
Disponentka - odbyt
Tel.: +420 548 426 713
Tel.: +420 602 528 866

objednavky@murexin.cz

Technické poradenství a prodej

Technické poradenství a prodej

Kontaktní osoba

Váš odpovědný partner

Prodejní centrála

Technická podpora/sklad

Finanční oddělení

Marketing

Logistika/odbyt/fakturace

Výrobna v Szekszardu

Murexin spol. s.r.o.
Modřice, Česká republika
Brněnská 679, 664 42

Tel.: +420 548 426 711
murexin@murexin.cz