Díky dokonale sladěným výrobkům a systémům je MUREXIN partnerem pro stavební profesionály. Nabízí více než 3000 výrobků v šesti kategoriích stavební chemie.

Kdo jsme

Murexin si zakládá na vysoké kvalitě a tradici.

Murexin je součástí Schmid Industrieholding GmbH, rakouského holdingu s bohatou tradicí, zahrnující společnosti jako Austrotherm, Baumit, Furtenbach, Wopfinger Transportbeton, Lorencic, Wolf Plastics nebo Ortner. Sídlo Murexinu je ve Wiener Neustadt (v Rakousku), kde se nachází výrobní zařízení, centrální sklad a kompetenční centrum, které je zodpovědné za výzkum, rozvoj a kvalitu a může se opřít o více než 90 let zkušeností. Ekologie a udržitelnost jsou dvě stěžejní témata v naší firmě. S více než 400 zaměstnanci Murexin zaručuje vysoký standard profesionální podpory na všech úrovních. Díky mezinárodním výrobním závodům v Szekszárd, v Maďarsku a KEMA ve Slovinsku, jsou výrobky Murexin dostupné na zhruba 30 exportních trzích prostřednictvím přímého prodeje, distributorů nebo poboček.

INOVACE S
HISTORIÍ

Zjistěte více o začátcích MUREXINU a odhalte jeho historii v detailech.

Začátky MUREXINU ...

VYSOKÉ NÁROKY
NA KVALITU

Již mnoho let MUREXIN s.r.o. zaměřuje svoje výrobní vývojové aktivity na vysoký technický standard, úsporu zdrojů, slučitelnost se životním prostředím a přátelský přístup k uživatelům. Podle názorů výrobců stavebních chemie z Dolního Rakouska jsou výrobky účinné, ekologicky a zdravotně nezávadné, snadno a rychle zpracovatelné. To vyžaduje hodně výzkumné a vývojářské práce, ale také bohaté zkušenosti. Úspěch MUREXINU je důkazem toho, že vynaložené úsilí se vyplatí.

#MojekarieravMurexinu

Pokud se chcete stát součástí naší společnosti, klikněte prosím na stránku KARIÉRA:

Kde nás najdete

MUREXIN je zastoupen ve více než 30 zemích prostřednictvím mezinárodních prodejních míst a prodejních partnerů. Kliknutím na mapu zjistíte více.

Murexin spol. s.r.o.
Modřice, Česká republika
Brněnská 679, 664 42

Tel.: +420 548 426 711
murexin@murexin.cz

Europa